Divadlo v pytli Petra Stolaře

A keš  by ficho93, charles.h

Naše první, rychlá a poměrně jednoduchá keš. Pozor na Mudly!!!

Tato cache je věnována členům a zakladatelům Divadla V Pytli ale především Petru Stolařovi za to, co dělá pro město Hrob, ale i pro jiná města, co vše dokáže podniknout pro rozveselení dětských ale i dospělých tváří. Mnoho lidí nedokáže docenit to, co dělá pro město. Proto tahle rychlá a jednoduchá cache která to má připomenout.

Svými kulturními akcemi a rozvojem Hrobského Theatria přispěl nejen k oživení města Hrobu, ale i k rozvoji kultury v Hrobe. Vybudování infocentra, rekonstrukce kina, zajištění pravidelného promítání filmu v kině, vytvoření Divadelního klubu, poskytování prostoru pro zájmové kroužky, pořádání kulturních akcí (Hrobské historické trhy, Grave city,…), spolupráce s místní ZŠ, rekonstrukce Evangelického kostela,  propagace města po celé CR i v zahraničí. Toť něco málo skutků, vykonaných Petrem Stolařem ,jeho rodinou, či přátel.

Děkujeme…

Pokud chcete vedet více obraťte se na stránky Divadla V Pytli.

Přikládám také nestabilní soubor hercu Divadla V Pytli a důležitých osob, které s divadlem spolupracují:

Soubor: Petr Stolař, Eva Stolařová, Tomáš Pulkrábek, Jana Benešová, Marie Burocková, Petra Hirschová, Karel Hirsch, Luboš Flitr, Karel Pavlas, Jaroslav Brzek

Další neméně důležití spolupracovníci: Šošoni, Stolky starší, Petr Hofman, Jakub Novák, Markéta Kolárová, Hanka Kyselovicová, Míša Hnyková, Marta Krížová, Pavel Houfek, Petr Jílek, Viva Jump, Petra Michaela Janštová, Honza Capek, Lukáš Fiala, Marek Beran, Hrobcané a mnoho a mnoho dalších.

 
Přihlásit se
Kdo je on-line?
Právě připojeni - hostů: 6 
Banner
Banner
Banner
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat